جمعه, ۲۴ مرداد, ۱۳۹۹

  • telegram
آخرین مطالب

پخش تصاویری از فعالیت‌های گروههای حفاری صهیونیستها در زیر مسجد الاقصی / تجاوز صهیونیستها به خطوط قرمز

شبکه یک تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش تصویری مفصلی از فعالیت‌های خطیر گروههای حفاری در زیر مسجد الاقصی پخش کرد.رژیم صهیونیستی زمینه های لازم را برای تحقیق آرمانهای این رژیم یعنی مسجد الاقصی را فراهم می کند.
اعوان به گزارش العالم ، مسؤول گروه فلسطینی برای بازدید از تونل های حفاری شده در زیر مسجد الاقصی، در این باره گفت: ما هم اکنون در زیر مسجد الاقصی ایستاده ایم. پنج متر زیر دیوار غربی این مسجد و دو متر زیر زیربنای اصلی مسجد.

یکی از ساکنان محله سلوان در قدس شرقی گفت: نُه تونل مختلف در زیر محله سلوان حفاری شده و اسرائیل زندگی ساکنان این محله را در معرض تهدید قرار داده است.

وی تاکید کرد که اسرائیل با حفاری از طریق تونل های زیر محله سلوان در صدد دسترسی به زیربنای مسجد الاقصی و منهدم کردن آن است. آنها به دنبال نابود کردن فلسطین و تمدن آنها هستند و به شکلهای مختلف ما را تحت فشار قرار می دهند تا از این محل کوچ کنیم.

رافائل موریس عضو جنبش افراطی-صهیونیستی “بازگشت به جبل الهیکل” (مسجد الاقصی) در این باره گفت: درخواست هایی برای قربانی دادن بمناسبت عید پاک در جبل الهیکل به پلیس اسرائیل ارائه دادیم . این منطقه مبارک و مقدس است و دعا در آن مستجاب است.

یکی از ساکنان فلسطینی محله باستانی و قدیمی بیت المقدس در این باره گفت: تجاوز یهودیان به حرم قدسی خط قرمز است. ما تحت هیچ شرایطی از مسجد الاقصی چشم پوشی نمی کنیم.

یکی دیگر از ساکنان محله های اطراف مسجد الاقصی به گزارشگر صهیونیست گفت: ورود صهیونیستها به حریم مسجد الاقصی فاجعه به دنبال دارد و آغاز فروپاشی اسرائیل است.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *