جمعه, ۱۵ مهر, ۱۴۰۱

  • telegram
آخرین مطالب

آیت الله خاتمی : رئیس قوه قضائیه محکم در برابر فتنه ایستاده/ باید با سایت‌های ضد انقلاب قاطعانه برخورد شود

آیت الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: منشاء دروغ‌های اخیر علیه رئیس دستگاه قضا، سایتی است که از سوی بهائی‌ها تغذیه می‌شود، باید با آن قاطعانه برخورد کرد.

آیت الله خاتمیاعوان به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پایتخت، گفت: در جبهه‌ها آنچه که هست گلوله هست و باید صبر در برابر اطاعت خدا داشته باشید.

وی افزود: مسئولان رده بالای جامعه به عنصر صبر نیاز بیشتری دارند، اگر صبر پیشه کنید، خداوند توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

خطیب موقت جمعه تهران اظهار کرد: این ملت عاشورایی و کربلایی دیگر روی ذلت را به فضل خدا نخواهد دید، ملتی که فرهنگ هیهات منه الذله اش در جانشان نشسته به فضل خدا همیشه عزیز خواهند بود.

وی افزود: مردم در اصفهان، مشهد، تهران و نجف آباد تشییع باشکوه و بی نظیری را برای شهید حججی برگزار کردند، تجلیل از شهید حججی تجلیل از همه شهیدان بود.

نیروی انتظامی مایه آبرو و عزت نظامی اسلامی است

آیت الله خاتمی با اشاره به هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: حقیقت این است که نیروی انتظامی مایه آبرو و عزت نظامی اسلامی است، ناجا در عرصه های مهم امنیت ساز همچون مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با قاچاق کالا، مقابله با اراذل و اوباش حضوری قاطع و ستودنی دارد، مردم هم اینها را می‌بینند و به آن ارج می‌نهند.

وی افزود: مردم تلاش های نیروی انتظامی را می بینند و از صمیم جان علاقه مند به فرزندان خدوم امنیت هستند.

خطیب موقت جمعه تهران تاکید کرد: از ابتدای انقلاب، نظام و انقلاب هدف ضد انقلاب بوده و تخریب مسئولان عالی رتبه از برنامه‌های دشمنان است؛ دشمن در گذشته ترور سخت افزاری می‌کردند و امروز به دنبال تخریب نرم افزاری رئیس قوه قضائیه هستند، قوه قضائیه عزم خود را جزم کرده تا با مفسدین اقتصادی قاطع برخورد کند.

آیت الله خاتمی ادامه داد: ریشه این امر هم روشن است چرا که این قوه عزمش را جزم کرده با مفسدین اقتصادی قاطع برخورد کند، همچنین رئیس قوه قضائیه محکم در برابر فتنه ایستاده است که این هم هزینه آن است.

باید با سایت‌های ضد انقلاب قاطعانه برخورد شود

خطیب موقت نماز جمعه تهران بیان کرد: وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه تهمت‌های وارده به آیت الله آملی لاریجانی را تکذیب کردند؛ رئیس سازمان اطلاعات سپاه اعلام کرده در روز‌های آینده شاهد اتهام زنی به مسئولان دیگر هم هستیم، با دروغی که گفتند ملت در برابر همه دروغ‌های آنها یک علامت سوال بزرگ می‌گذارد، لذا اخباری که از ناحیه بی تقوا‌ها داده می‌شود نباید به آن ترتیب اثر داد.

وی گفت: نظام جمهوری اسلامی نظام مقتدری است و قطعا مسئولان نظام می‌دانند که منشاء این دروغ‌ها سایتی است که از سوی بهائی‌ها تغذیه می‌شود، باید با سایت‌های ضد انقلاب قاطعانه برخورد شود.

برجام قابل مذاکره مجدد نیست

آیت الله خاتمی اضافه کرد: همه می‌دانند که آمریکا هم جسم و هم روح برجام را نقض کرده است و از برجام چیزی باقی نگذاشته است، اخیرا امریکای‌ها می‌گویند باید گفتگو مجدد انجام شود، مسئولان ما یکصدا می‌گویند که برجام قابل مذاکره مجدد نیست و این موضع در شان عزت ملت ایران است.

وی ادامه داد: تریبون نماز جمعه آزاد است و حرف ما این است که به خدا و به این مردم اعتماد کنید، به حمایت اروپا دل نبندیم؛ مطمئن باشید که اگر امر اروپا دائر باشد که بین ایران و آمریکا یکی را انتخاب کند؛ آمریکا را انتخاب خواهد کرد.

آیت الله خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به همه پرسی اقلیم کردستان عراق تصریح کرد: متاسفانه مسئولان اقلیم کردستان عراق گوششان به حرف حساب بدهکار نبود و سرانجام با همه پرسی خیانت را صورت دادند، جهان همه پرسی اقلیم کردستان را به رسمیت نشناخته است. حتی آمریکا که اربابان صهیونیست‌ها هستند؛ بیانیه دادند و حمایت نکردند،صهیونیست‌ها در موضوع همه پرسی اقلیم رندانه عمل کردند.

وی افزود: وحدت ایران و عراق و ترکیه در این زمینه مهم است و باید قبل از اینکه توطئه استقلال اقلیم کردستان جان بگیرد آن را در نطفه خفه کنند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اظهار کرد: حادثه لاس وگاس حادثه‌ای است که خطیب نماز جمعه نمی‌تواند از آن بگذرد. ما کشتن بیگناهان را در هر جای دنیا از جمله لاس وگاس، سوریه و بحرین و … محکوم می‌کنیم، مسئولین غربی در قبال جنایت‌های یمن سکوت کرده اند و موضع دو گانه‌ای اتخاذ کرده اند.

وی ادامه داد: در خبر‌ها آمده قاتل ۷۲ دقیقه ملت را به رگبار بسته آمریکا چه اقتداری دارد، پلیس آمریکا از نیروی انتظامی ما یاد بگیرد که قبل از وقوع توطئه توطئه گر را سرجایش می‌نشانند، مردم آمریکا از دولتمردان و دولت زنان تان بخواهند به جای فضولی در کشور‌های دیگر، به فکر کشور خود و امنیت شهروندانشان باشند.

انتهای پیام/

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *